Grand Aras Öğrenci Yurdu
Lux & Dormitory
Grand Aras Dorm öğrenci yurdu , Doğu Akdeniz Üniversitesi Güney kampüsünde geniş bir alan üzerine kurulmuş olup, odalar tercihe bağlı olarak tek kişilik ve iki kişilik olarak tasarlanmıştır. Her türlü imkana sahip olan yurdumuzda, market, kafeterya ve çamaşırhane hizmeti bulunmaktadır. 410 kişi kapasiteli yurdumuzda Kız ve Erkek odaları ayrı bloklardadır.. Odalarımız evinizdeki konforu aratmamaktadır .Yurdumuz Hazırlık okuluna 50 sağlık bilimlerine 100 mt mesafededir.
Yurt binalarında ortak alanlar ve tüm odalar yurt personeli tarafından rutin olarak temizliği yapılmaktadır.. Odalarda hafta da 2 defa temizlik olup , haftada bir çarşaf değişimi yapılmaktadır. Yurtta 24 Saat Güvenlik hizmeti verilmekte olup, Elektrik kesilmelerine karşı Jeneratör Tesis edilmiştir. 24 saat sıcak soğuk su mevcuttur. İsteğe Göre Ocak ve Su Isıtıcısı Verilecektir.

Tüm Müşterek alan ve Koridorlarda Güvenlik kameraları vardır. Yurtta ikamet eden öğrencilerin sağlık durumları yakından takip edilip, acil durumda mevcut revirde misafir edilecek ve hastaneye sevk edilecektir. Tüm odalarda soğuk/sıcak klima tertibatı mevcuttur.
Öğrencilere rehberlik ve danışmanlık hizmeti uzman kadrolarımız tarafından verilmektedir. Yurtta bir ev huzuru ve güvencesi sağlamak için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamıştır.Aras Öğrenci Yurdu
Grand Aras Öğrenci Yurdu
Misyon & Vizyon
Misyonumuz, öğrencilerimize en kaliteli ortamı sağlayarak gelecekteki yaşamları için verimli bir üniversite hayatı ile okullarında başarılı olmaya katkı sağlamaktır.
Vizyonumuz, öğrencilerimize en iyi olanakları sağlayan yurt olmak!